Kontakt

Siedziba główna
/Fabryka

Hiszpania

Tuset 20-24
08006 Barcelona

Tel. +34 938 466 909
Fax: +34 938 465 709
info.spain@luxiona.com

Polska (Zakład produkcyjny)

Jacentów 167
27-580 Sadowie

Tel. +48 15 868 40 78
info.poland@luxiona.com

 

 

Biura

Polska (Siedziba Zarządu)

ul. Sochaczewska 110, Macierzysz
05-850 Ożarów Mazowiecki

Tel. +48 22 721 72 72
info.poland@luxiona.com

Biuro Regionalne w Tarnowie

ul. Dąbrowskiego 21
33-100 Tarnów

Tel. +48 668 864 024
poludnie@luxiona.com

Biuro Regionalne w Lublinie

ul. Dębówka 33a
20-823 Lublin

Tel. +48 608 082 777
lublin@luxiona.com

Biuro Regionalne w Szczecinie

ul. Smolańska 4, Room 204
70-026 Szczecin

Tel. +48 602 242 167
slawomir.gnatowski@luxiona.com

Biuro Regionalne w Łodzi

ul. Brukowa 24, Room 27
91-341 Łódź

Tel. +48 604 418 880
artur.drabik@luxiona.com

Biuro Realizacji Projektów
Oświetlenia Ulicznego

ul. 1 maja 191
25-646 Kielce

Tel. +48 780 181 990
drogowe@luxiona.com

Działy

Realizacja zamówień

Tel. + 48 22 721 72 60

Tel. + 48 22 721 72 62

Tel. + 48 22 721 72 64

Tel. + 48 15 869 24 02

drz@luxiona.com

Ofertowanie

Tel. + 48 22 721 72 63

oferta@luxiona.com

Współpraca z Architektami

Michał Stępień

Tel. + 48 604 454 344
michal.stepien@luxiona.com

Oświetlenie Retail

Paweł Milejski

Tel. +48 696 421 436
pawel.milejski@luxiona.com

Modernizacja Oświetlenia

Jakub Podraza

Tel. +48 505 695 627
jakub.podraza@luxiona.com

Departament Eksportu

UK

Tel. +44 (0) 757 034 2028
export@luxiona.com

IR

Tel. +48 600 987 439
export@luxiona.com

DE, AT, CH, LI

Tel. +49 30 40535600
info@luxiona.de

SE, NO, DK, IS, BE, NL, LU

Tel. +48 505 695 581
export@luxiona.com

LT, EE, FI, RU, UA, LV, BY, MD,
GE, AM, AZ, KZ, UZ, TM, TJ, KG

Tel. + 370 650 22 522
export@luxiona.com

CZ, SK, BA, ME, MK, XK, AL,
BG, HR, HU, RO, XS, SI

Tel. +48 505 695 568
export@luxiona.com

Dolnośląskie

Robert Pindych

Dyrektor Regionalny

Tel. + 48 600 967 210
robert.pindych@luxiona.com

Robert Giergiczny

Key Account Manager

Tel. + 48 668 864 023
robert.giergiczny@luxiona.com

Kujawsko-Pomorskie

Maciej Kowalski

Dyrektor Regionalny

Tel. + 48 600 460 340
maciej.kowalski@luxiona.com

Lubelskie, Podkarpackie

Łukasz Świć

Dyrektor Regionalny

Tel. + 48 608 082 777
lukasz.swic@luxiona.com

Albert Chamera

Senior Key Account Manager

Tel. + 48 602 300 924
albert.chamera@luxiona.com

Dariusz Kropornicki

Senior Key Account Manager

Tel. + 48 668 864 018
dariusz.kropornicki@luxiona.com

Tomasz Kmieciak

Key Account Manager

Tel. + 48 606 834 487
tomasz.kmieciak@luxiona.com

Łódzkie

Artur Drabik

Dyrektor Regionalny

Tel. + 48 604 418 880
artur.drabik@luxiona.com

Jacek Dyttus

Key Account Manager

Tel. + 48 517 616 273
jacek.dyttus@luxiona.com

Małopolskie, Śląskie, Opolskie

Łukasz Turek

Dyrektor Regionalny

Tel. + 48 668 864 024
lukasz.turek@luxiona.com

Aleksandra Hebda

Key Account Manager

Tel. + 48 668 864 022
aleksandra.hebda@luxiona.com

Paweł Rogoziński

Senior Key Account Manager

Tel. + 48 604 546 284
pawel.rogozinski@luxiona.com

Mazowieckie

Mirosław Ligaj

Dyrektor Regionalny

Tel. + 48 668 864 016
miroslaw.ligaj@luxiona.com

Marek Kozioł

Key Account Manager

Tel. + 48 517 614 791
marek.koziol@luxiona.com

Patrycja Saganowska

Key Account Manager

Tel. + 48 602 223 630
patrycja.saganowska@luxiona.com

Rafał Perkowski

Senior Key Account Manager

Tel. + 48 600 927 677
rafal.perkowski@luxiona.com

Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie

Dariusz Żurkowski

Dyrektor Regionalny

Tel. + 48 602 242 163
dariusz.zurkowski@luxiona.com

Grzegorz Pietrowski

Key Account Manager

Tel. + 48 517 615 809
grzegorz.pietrowski@luxiona.com

Grzegorz Przyborowski

Key Account Manager

Tel. +48 503 825 011
grzegorz.przyborowski@luxiona.com

Pomorskie

Arkadiusz Grabowski

Dyrektor Regionalny

Tel. + 48 696 012 956
arkadiusz.grabowski@luxiona.com

Łukasz Niedźwiecki

Key Account Manager

Tel. + 48 602 382 303
lukasz.niedzwiecki@luxiona.com

Świętokrzyskie, Mazowieckie (Radom)

Marta Tchórzewska

Senior Key Account Manager

Tel. + 48 604 546 283
marta.tchorzewska@luxiona.com

Wielkopolskie, Lubuskie (Zielona Góra)

Krzysztof Sobczak

Dyrektor Regionalny

Tel. + 48 608 490 886
krzysztof.sobczak@luxiona.com

Mikołaj Rozenkop

Key Account Manager

Tel. + 48 604 457 188
mikolaj.rozenkop@luxiona.com

Zachodniopomorskie, Lubuskie (Gorzów Wielkopolski)

Sławomir Gnatowski

Dyrektor Regionalny

Tel. + 48 602 242 167
slawomir.gnatowski@luxiona.com

Łukasz Kostarczyk

Key Account Manager

Tel. + 48 668 864 031
lukasz.kostarczyk@luxiona.com